Moderní ochrana dat
pro velký podnik

Jednoduchá, flexibilní, spolehlivá a výkonná

Při hledání způsobů, jak využít data pro další rozvoj podnikání, potřebujete moderní řešení, které zajistí inteligentní ochranu, správu a opakované použití uložených dat záloh. Zjistěte, jak můžete dosáhnout nové úrovně správy dat se společnostmi [MarketAsset5321] a Veeam®.

Chraňte a spravujte všechny úlohy prostřednictvím jednotné platformy

Získejte rychlejší inovace a lepší prostředí pro zákazníky a zaměstnance díky platformě Veeam Platform, nejkomplexnějšímu řešení ochrany dat pro všechna data. Je určena ke zvyšování obchodní agility tím, že poskytuje jednotnou platformu pro správu a ochranu cloudu, virtuálních a fyzických prostředí, softwaru jako služby (SaaS) a dat Kubernetes, která nekončí u základního zálohování a obnovy.

Veeam Platform nabízí řešení, které je:

 • Jednoduché

  Snížení nákladů a složitosti s okamžitou ROI.

 • Flexibilní

  Všechny platformy. Všechna úložiště. Všechny cloudy.

 • Spolehlivé

  Získejte jistotu, že jsou vaše data chráněna a vždy dostupná.

 • Výkonné

  Rychlé, zabezpečené, škálovatelné a připravené na budoucnost každého

Univerzální licence, která odpovídá vašim potřebám

Univerzální licence Veeam (VUL) je snadno použitelná licence podle počtu úloh s možností předplatného nebo trvalé licence, která chrání data onsite i v multicloudových prostředích. VUL je přenosná a přenositelná, a je tedy připravená na budoucnost. Dá se přesouvat mezi prostředími VMware, Hyper-V, Windows, Linux, NAS, Amazon Web Services (AWS) a Azure a dalšími. K dispozici jsou dva balíčky pro velké podniky:
sada Veeam Availability Suite™ a Veeam Backup & Replication™.

 • Připraveno na budoucnost
 • Více cloudů
 • Přenosnost
 • Nízké TCO
 • Žádná závislost na dodavateli
 • Žádná daň za cloud

Objevte moderní ochranu dat pro podniky

SPUSTIT UKÁZKY

Veeam Availability Suite

Sada Veeam Availability Suite spojuje možnosti monitorování nástroje Veeam ONE™ s výkonnými funkcemi ochrany dat nástroje Veeam Backup & Replication do jednoho balíčku, aby mohly velké podniky plnit své cíle ochrany a analýzy.

Díky kombinaci těchto dvou špičkových produktů můžete snadněji plnit své potřeby pokročilé ochrany dat a zároveň získat přístup ke klíčovým informacím o svých konfiguracích, čímž dosáhnete lepší ochrany dat a agility podnikání.

 • Veeam Backup & Replication

  Ochrana dat 4 v 1, která kombinuje zálohování, replikaci a snapshoty – a nyní i nepřetržitou ochranu dat (CDP) – s 20× levnějším archivním úložištěm a vyšší ochranou před ransomwarem.

  Přehledné informace o produktu
 • Veeam ONE

  Jednotné monitorování a reportování onsite i v cloudovém prostředí k zajištění toho, že VŠECHNA vaše data jsou chráněná, zabezpečená, v souladu s předpisy a připravená na obnovu.

  Přehledné informace o produktu

Spolehlivé a škálovatelné zálohování Microsoft 365

Řešení Microsoft 365 poskytuje řadu výkonných funkcí, ale komplexní zálohování mezi ně nepatří. Jsou to data vaší organizace – vy je ovládáte a vy odpovídáte za jejich ochranu.

S řešením Veeam® Backup for Microsoft 365 můžete škálovaně eliminovat riziko ztráty přístupu k datům a kontroly nad nimi, včetně serveru Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive pro firmy a Microsoft Teams, aby byla vaše data vždy chráněná a dostupná.

 • Zmírnění rizika

  pomocí šifrovaného zálohování Microsoft 365 s vícefaktorovým ověřováním

 • Zkrácení doby

  na efektivní obnovu položek Microsoft 365 a poskytování prostředků IT

 • Získejte jistotu

  rychlého plnění právních požadavků a požadavků na dodržování norem

Stále si nejste jisti, zda potřebujete svá data Microsoft 365 chránit? Přečtěte si tento dokument white paper, kde naleznete sedm klíčových důvodů, proč byste měli hned začít zálohovat data Microsoft 365!

PŘEČÍST

Veeam Disaster Recovery Orchestrator

Obnova po každé havárii bez stresu

Obnovujte data rychle po každé havárii. Veeam Disaster Recovery Orchestrator automatizuje procesy obnovy po havárii pomocí výkonných funkcí nástroje Veeam Backup & Replication. Automatické testování a dynamicky generovaná dokumentace umožňují obnovu jedním kliknutím. Snižte riziko, ušetřete čas a spolehlivě obnovujte se společnostmi [MarketAsset5321] a Veeam.

Od kritických úloh s téměř nulovými cíli bodů obnovení (RPO) až po aplikace, které podniky zanedbávají kvůli nedostatku prostředků na plánování zotavení po havárii, nástroj Orchestrator zjednoduší zotavení po havárii tím, že automatizuje testování, dynamicky generuje dokumentaci a zabraňuje porušování RPO a cílů plnění doby obnovy (RTO), takže obnovu můžete provést jedním kliknutím.

*název
*Jméno společnosti
*Firemní e-mail
*Telefon
Komentář
 
Přečetl(a) jsem si níže uvedené zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.

*Povinná pole
Klikněte zde zobrazit [MarketAsset5321] Zásady ochrany osobních údajů.